Beta hcg

Suzana1984

Poštovani,zadnja menstruacija je bila 12.02.2020,rađena su 3 kućna testa,svi su pozitivni,Clear blue sa tjednima je u ponedjeljak pokazivao 1-2 tjedna trudnoće. Beta Hcg vađena 10.3 je iznosila 114,beta hcg vadena 12.03 je 396,obje su vađene u isto vrijeme sa razmakom od dva dana. Da li je po Vama to uredno,s obzirom da nije dupla već trodupla beta? Hvala na Vašem odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je u redu. Beta se udvostručuje otprilike svaka dva dana, a to ne mora biti matematički točno u broj. U ranoj trudnoći vrijednosti beta hcg a u krvi mogu se jako razlikovati.