Bijelo pranje

Vila2233

Postovani,
Prosle godine kada sam radila papa test, ginekolog je primjetio da imam povecano bijelo pranje i propisao mi Polygynax vaginalete. Nalazi su mi bili uredni osim sto je pisalo prisustvo Fungi medjutim receno mi je da je sve u redu i da dodjem za godinu dana. Moj problem je sto jos uvijek imam povecano bijelo pranje nekad vise nekad manje. Da li bi trebala opet da odem ginekologu ili da uzmem neke vaginalete na svoju ruku ? Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno se radi o gljivičnoj upali. Možete uzeti neki od vaginalnih antimikotika (Plimycol, Canetsen, Rojazol, Vagisan myko kombi...). Za regulaciju vaginalne mikro flore savjetujem neki od probiotika.

Laurica89

Postovani,da li je normalan smedi iscjedak u trudnoci?nekad ga ima malo nekad vise?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, u trudnoći su češće upale rodnice zbog fiziološkog pada imuniteta cijelog organizma. Savjetujem pregled.