Bolni odnos

Kalin

Postovani ! Imam 45 godina i 4 godine sam u braku.Oduvijek imamo odlican seksualni zivot, ali danas kad smo vodili ljubav ( nismo 10 dana) po 1.puta me jako boljelo u uobicajenom polozaju.Kao da me udarao u maternicu.Jel moguce da mi se maternica spustilabu ovih 10 dana ili ??? Mozda da napomenem da mi menstruacija kasni 25 dana,jel moguce da mi se maternica povecala zbog moguce trudnoce ? Unaprijed hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uzroci bolnih odnosa su mnogobrojni. Od onih psihičke prirode, preko nedovoljne vlažnosti rodnice do infekcija. Spuštena maternica ne bi trebala uzrokovati bol, a nije ni moguće da se maternica tako brzo spusti. Obzirom na kašnjenje menstruacije savjetujem da uradite test na trudnoću.