Bolovi

Mia

Poštovani!
Pijem cilest vise od godine dana i nisam bila kod ginekologa od kad sam ih pocela piti. U zadnjih nekoliko mjeseci imam bolove u trbuhu pa me zanima jel moguce da je to zbog tableta. Sad namjerevam jedan mjesec prestati pa da vidim hoce li prestati. Zanima me vase misljene.
Hvala

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Mia,
Vaše tegobe nisu nastale od uzimanja HK (Cilest). Javite se svom ginekologu.