bradavice

Elizabeta

Molim vas da mi pomognete...Imam 23 god..i jedna mi je bradavica skroz uvucena a druga mi se nije ni razvila..Jako sam nesretna i nesigurna u sebe,,,bojim se da necu moci dojiti svoju bebu jednog dana...Zanima me dali bi moj problem mogao rijesiti estecki kirurg???
Dojke su normalne velicine,tako da se neradi o nerazvijenosti...
Unaprijed hvala na pomoci!!!!

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Elizabeta,
nakon pregleda će te dobiti savjet. Javite se svom liječniku.