Crvena kvrzica na vagini

Sakiiiii

Postovani, pojavila mi se crvena kvrzica na vagini, mekana, koja svrbi, imala sam samo jednog partnera i odosi su uvek bez izuzetka bili sa kondomom, da li je moguce da je to posledica brijanja primetila sam je danas, a brijanje je bilo juce. Kvrzica je precnika pola centimetra, mozda i manje. Pojavila se blizu ulaza u vaginu na mestu gde gacice zavrsavaju.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije se radi o upali korijena dlake. Ako bi se crvenilo širilo, a bol jačala javite se liječniku.