Duphaston

hairf

Moje poštovanje, naime situacija je sljedeća. Nisam imala menstruaciju 2 mjeseca, te sam pila Duphaston 7 dana. Nakon zadnje popijene tablete 3 4 dana je prošlo, i dobila sam krvarenje u trajanju od 4 dana. Od tog krvarenja je prošlo 8 dana i opet sam dobila krvarenje. Grudi su mi blago bolne i tvrde, te imam bolove u stomaku i leđima. Molim Vas možete li mi reći o čemu se tu radi? Ginekologu sam naručena tek za 2 mjeseca. Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, u pitanju je hormonska neravnoteža. No, bez pregleda ne mogu preciznije odgovoriti o čemu se točno radi.