Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 10499 | Broj poruka: 74558

anonymous

Ivo Balenović, dr. med.

Dom zdravlja KZŽ
Krapina, Mirka Crkvenca 1


escapelle


Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

kaca726

08.11.2019. 21:25

Postovani,

Danas sam imala spolni odnos sa deckom, s tim sto je kondom pukao i svrsio je u mene, menatruacija mi je bila 29.10, prosli mesec sam pila escapelle, da li je potrebno da je ponovo popijem, da li ce izazvati neke komplilacije, jako se brinem. Primetila sam providnu rastegljivu gustu sluz na vesu. Molim vas da mi odgovorite sto pre, mnogo se brinem

Poslednje menstruacije:
06.08, 01.09, 29.10

kaca726

08.11.2019. 22:30

Izvinjavam se, escapelle sam pila u septembru.

Poslednje menstruacije:
06.08, 01.09, 29.09, 29.10

Ivo Balenović, dr. med.

09.11.2019. 10:10

Poštovana, odnos je bio u vrijeme plodnih dana. Uzmite escapelle, ne može ništa naškoditi to što ste ga već uzeli prije mjesec dana.

kaca726

09.11.2019. 10:10

Da se nadovezem, menstruacija mi je trajala 7 dana, imala sam je do 06.10.

kaca726

09.11.2019. 10:45

Hvala puno na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

09.11.2019. 16:30

Odnos je bio na samom početku plodnih dana, ovulacija još nije nastupila. Escapelle će je odgoditi i tako onemogućiti oplodnju.

kaca726

09.11.2019. 20:45

Hvala na odgovoru! Popila sam escapelle 18h od odnosa.

Ivo Balenović, dr. med.

10.11.2019. 17:40

Nema na čemu.

kaca726

16.11.2019. 18:35

Postovani,

S obzirom da sam pre nedelju dana pila escapelle u konsultaciji sa vam, primetila sam od sinoc povremeni braonkast sekret na donjem vesu. Recite mi da li je to normalna pojava?
Takodje osecam da me grudi malo bole i pritisak u donjem delu stomaka. Menstruaciju sam imala 29.10.

Ivo Balenović, dr. med.

17.11.2019. 11:15

Poštovana, to je uobičajena nuspojava lijeka.

kaca726

17.11.2019. 11:50

Hvala puno na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

17.11.2019. 12:55

Nema na čemu.