escapelle

kaca726

Postovani,

Danas sam imala spolni odnos sa deckom, s tim sto je kondom pukao i svrsio je u mene, menatruacija mi je bila 29.10, prosli mesec sam pila escapelle, da li je potrebno da je ponovo popijem, da li ce izazvati neke komplilacije, jako se brinem. Primetila sam providnu rastegljivu gustu sluz na vesu. Molim vas da mi odgovorite sto pre, mnogo se brinem

Poslednje menstruacije:

kaca726

Izvinjavam se, escapelle sam pila u septembru.

Poslednje menstruacije:
06.08, 01.09, 29.09, 29.10

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme plodnih dana. Uzmite escapelle, ne može ništa naškoditi to što ste ga već uzeli prije mjesec dana.

kaca726

Da se nadovezem, menstruacija mi je trajala 7 dana, imala sam je do 06.10.

kaca726

Hvala puno na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Odnos je bio na samom početku plodnih dana, ovulacija još nije nastupila. Escapelle će je odgoditi i tako onemogućiti oplodnju.

kaca726

Hvala na odgovoru! Popila sam escapelle 18h od odnosa.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

kaca726

Postovani,

S obzirom da sam pre nedelju dana pila escapelle u konsultaciji sa vam, primetila sam od sinoc povremeni braonkast sekret na donjem vesu. Recite mi da li je to normalna pojava?
Takodje osecam da me grudi malo bole i pritisak u donjem delu stomaka. Menstruaciju sam imala 29.10.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je uobičajena nuspojava lijeka.

kaca726

Hvala puno na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.