hepatitisC i hiv

knk

Prije više od pola godine sam probušila nos na putovanju i zanima me kakve su mogućnosti zaraze HIV-om i hepatitisom C.Iako nemam sve simptome kao povraćanje,proljev,vrućica...imam blagu anemiju i probleme sa grlom i sinusima,sa čime sam imala problema i prije piercinga.Znam kako se još može zaraziti,ali sigurno nisam imala nikakav kontakt sa bilo čim što bi moglo dovesti do oboljenja.Postoji li ikoji drugi način osim testiranja da budem sigurna u svoje zdravlje,budući da znam da se simptomi stišavaju nakon nekog vremena?Koliko dođe testiranje?
Unaprijed zahvalna!K.N.

prof. dr. Josip Djelmiš

knk,
ako sumnjate na infekciju s HIV-om i hepatitisom C potrebno javite se u Kliniku za zarazne bolesti.