hitan savjet

ivana

Poštovani!
Prije otprilike 1g.počela sam osijećati žarenje (peckanje)u donjem dijelu trbuha ,na desnoj strani (prema preponi,neposredno prema pubičnoj kosti).Ispočetka je žarenje bilo periodično tj.ujutro ne ,popodne da,2 dana ne,5 da itd... S obzirom da sam imala i potrebu za stalnim mokrenjem obratila sam se urologu.Dijagnosticirano mi je suženje uretre (22 ch) te sam obavila zahvat meatotomije i odgovarajuću terapiju antibioticima.Međutim problemi nisu nestali naprotiv postali su učestaliji.
Sljedeći korak bio je pregled kod ginekologa.Ustanovljeno je da je desni jajnik otečen uz prisustvo priraslica.Dobila sam terapiju ANANASE 100
(3 tijedna) a nakon toga HIRAMICIN I MEDAZOL (5 dana) uz paralelnu upotrebu GEONISTIN vaginalete i uputu na kontrolu za 6 mjeseci.Ali moji problemi nisu nestali.Ponovno napominjem da je žarenje neposredno iznad pubične kosti na desnij strani prema preponi.
Na ultrazvučnoj slici kija je učinjena 9.dan od početka ciklusa stoji:
(B) 0.0/9.0 cm
G 86 / P 100 / D 14
FA 416.5 Mhz
(D) 1.23 Khz
G 60 / F1 / AO
Sv 14 : 3
100 Hz
(CD) 0.61 Khz
G 50 / F1/ FA 4
Napominjem da imam 39 g.Molim Vas za vaše mišljenje i preporuku
koje bih još pretrage trebala učiniti.
Iskreno Vam se zahvanljujem

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana gospođo Ivana,
S obzirom na Vaše dugotrajne tegobe preporučam Vam da se javite u Kliniku za ženske bolesti i porode, Petrova 13, Zagreb radi pretraga.