kontracepcija

Sandra

Poštovani !

Obzirom da mi je tijekom koristenja Cilesta i Triminuleta puno kose ispadalo, moj ginekolog smatra da bi mi Diane 35 odgovarale, te da ne bi uzrokovale ispadanje kose.

Po cemu se Diane 35 razlikuje od naprijed navedenih, i isplati li se uopce pokusavati s tim tabletama ?

Inace, iako moze biti smijesno, a dosta doktora mi je reklo kako je navedeni problem medicinski nemoguc, kosa mi uistinu ispada u pretjeranim kolicinama (i po 150 vlasi dnevno), a mjesec dana nakon prestanka uzimanja tableta, situacija se normalizira i kosa prestane ispadati (max. 10 dnevno).

Unaprijed hvala na odgovoru.

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Sandra,
mislim da ste u pravu i trebali bi prestati uzimati hormonsku kontracepciju.