hitno

klaudija

Molim vas da mi sto prije odgovorite jer sam strasno zabrinuta.Trebala sam dobiti menstruaciju prije desetak dana no medutim umjesto toga prvo se pojavljivala sukrvica koja je nestala nakon dva dana polije toga pojavio se smedi iscjedak takode je trajao dan dva ali juce se pojavilo nesto izrazito tamno smede i obilnije (ali ne nalik menstruacije)i traje i dalje.Vec deset dana stomak mi je otecen.Dali se radi o necem ozbiljnom.Inace imam 25 godina i rodila sam dvoje djece.

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Klausdija, ne znam jeste li riješili problem ali trebate prvo misliti na trudnoću!!