Implantacijsko krvarenje?

signorina1401

Poštovani,
zadnja menstruacija 09.12.,imala sam nezaštićene odnose s mužem 22. i 23.12., 23.12. sam osjetila blage grčeve i nadutost što bih prepisala ovulaciji.
28.12.kasnije popodne imala sam jače grčeve, osjetila sam i bol donjem dijelu leđa i na wc papiru je bilo par svijetlocrvenih točkica, danas su me počele boljeti grudi i još uvijek osjećam bolove u donjem dijelu leđa, nisu stalni već povremeni.
Zanima me je li moguće da je bilo implantacijsko krvarenje i kad mogu napraviti test?
Ciklus mi je otprilike 28-30dana.
Hvala unaprijed
Lijep pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da se radilo o implantacijskom krvarenju. Možete uraditi test.