Infekcija vagine

normalna20

Poštovani. Što znači imam peckanje vagine i iza dolje peckanje iza vagine. Malo pritisak na mjehur i cesce mokrenje. Ništa drugo. Samo to peckanje. Herpes nemam testirala sam se. Jel bi mogle bit gljivice?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenome vjerojatno se radi o gljivičnoj upali. Savjetujem neki od vaginalnih antimikotika (Canesten, Rojazol. Plimycol, Vagisan myko kombi...)