Informacija

dragicasinisa

Zanima me sljedeće imala sam nezaštićeni odnos 12.9. 2022.Zadnja menstruacija 28.08. 2022. Ciklus traje između 28-30dana. Isti dan popila tabletu za dan poslije dali postoji mogućnost trudnoće. Molim odgovor hvala na poduzmem postu

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, tabletu ste uzeli na vrijeme. Ipak, postkoitalna kontracepcija nije 100% učinkovita. Od 100 žena koje je uzmu, 2 će zatrudnjeti.