Ogtt

IvanaInna25

Poštovani, danas sam radila ogtt testiranje (26 tt):

Natašte- 4.2
Nakon 60 min.- 7.1
Nakon 120 min.-7.3

Smatrate li da su nalazi uredni s obzirom da mi je glukoza bila veca nakon 120 min nego nakon 60 min. Moram napomenuti da sam nakon drugog vađenja krvi malo setala jer nisam vise mogla sjediti, dali je to mozda također utjecalo na rezultate?

Zahvaljujem na odgovoru!
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nalaz je uredan. Šetnja nije imala utjecaja na vrijednosti.

Vale09

Poštovani
Na nalazu ogtt imam sljedeće vrijednosti :