inseminacija

lara

zanima me da li je normalno da nakon inseminacije se pojavi slabo krvarenje. Naime nakon što mi je obavljena inseminacija, taj dan mi se na gaćicama i wc papiru pojavila sukrvica ali dosta obilna. Napominjem da me je ginekolog upozorio prije otpuštanja kući na mogućnost sukrvice ali sam zabrinuta da li je to uobičajeno i uslijed čega se javlja.

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Lara,
kao što Vam je objasnio Vaš ginekolog, oskudna sukrvica je uobičajena nakon inseminacije