Iscjedak

Iamaja

Lijepi pozdrav zanima me zasto u sredini plodnih dana imam onako smeckasto malo krvavi iscjedak vec tri dana.
Mjesecnica mi je bila 7.5 do 12.5 i taj zadnji dan sam imala spolni odnos,a onda opet 19.5 sa zastitom naravno,malo me strah.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o ovulacijskom krvarenju. Nema razloga za brigu.

Nera59

Lijep pozdrav,mozete li mi reci da li je bijeli kremasti tocnije vise tekuci iscjedak normalan i u kojem razdoblju ciklusa? Pozdrav

Iamaja

Hvala Vam na odgovoru,evo jos samo nesto danas mi je bas onako jako krvav iscjedak jel to mozda jer sam prehladena ili znam da ne mogu ostat trudna jer i decko i ja pazimo.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Nera59, u vrijem oko ovulacije iscjedak je obilan, vodenast i rastezljiv. Bijeli, grudasti iscjedak upućuje na gljivičnu upalu.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana lamaja, to je od ovulacije.

Nera59

Postovani,jucer i prekjucer sam samo jednom u danu dobila kao ljepljivi iscjedak koji je bio vise nekakve svijetlosmede boje tocnije bijeli iscjedak ali u blagim tragovima kao svijetlosmede,bilo je popraceno blagim bolovima i napetoscu, danas mi je 29. dan ciklusa i ovaj mjesec mi je izostala ovulacija, sto bi to moglo biti? Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne mogu reći točno o čemu se radi, ali prema opisanom ili je došlo do ovulacije ili je početak menstruacije.