Izraslina pokraj klitorisa

Astra255

Poštovani, imam jedno pitanje,.. Cijeli Internet sam pregledala i nigdje nisam odgovor pronašla.. Radi se o kvržici koja se nalazi odmah pokraj klitorisa, nije bolna na dodir nego je onako neugodno kao da me netko bocka.. Spolni odnos još nisam imala, ginekologa nisam upoznala s tim.. Imam hormonalni poremećaj i trenutno pijem kontracepcijske pilule za regulaciju menstruacije.. Pomozite mi

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda je nemoguće reći o čemu se točno radi, ali moguće da je u pitanju začepljenje neke od sitnih žlijezda lojnica kojih je mnogo u tom području.