Kasni joj a uz to i ima koronu

ThunderLion

Poštovani!
Trebam Vašu pomoć!
Curi kasni menstruacija oko 10-ak dana. Zadnja menstruacija joj je bila 18.10.(završila je 23.10.). Ciklus između menstruacija joj traje oko 28 dana. Imali smo spolni odnos 7.11. bez zaštite. Naravno svršio sam izvan nje. Menstruaciju je trebala dobiti 17.11. No nije je dobila. Trenutno ima i koronu i žali se na bol u doljnjem dijelu trbuha. Inace joj je znala kasniti dan dva, al ne više.
Je li moguće da je trudna??

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. Odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Vjerojatno je u pitanju hormonska neravnoteža. Ako se želite uvjeriti neka uradi test.