Kasni menstruacija

daenerys_m

Pozdrav.
Zadnju menstruaciju sam dobila 13.07., prestala mi je 17.07. i 18. ili 19., nakon menstruacije sam imala nezasticen odnos (snosaj se dogodio u mene), znaci prije plodnih dana koji su trajali od 22. do 28.07.
I sad mi kasni vec 6 dana, posto sam trebala narednu menstruaciju dobiti 10.08. Uvijek mi je redovna, 28 dan dobijem, ponekad se zna desiti da urani ili zakasni dan dva, ali uglavnom je redovno. Radila sam jedan test dan prije nego sam trebala dobiti, pokazao se negativan. Drugi test sam uradila 12.08., takodjer je bio negativan. Treci sam uradila 15.08. isto negativan.
Ako nisam trudna, sta bi drugo pomoglo biti u pitanju?
Imala sam stresnu sedmicu, iz nekih privatnih razloga, pa ne znam da li su mi se hormoni poremetili od stresa. Da li postoji mogucnost za trudnocu iako su 3 testa pokazali negativan rezultat?

Emily s

Zdravo
Zadnju menstruaciju sam imala 15.07 menstruacija mi dolazi inače svakih 28dana
I kasnila mi je evo 6dana
3dan sam napravila dva testa na trudnocu jedan uveče, jedan ujutro i oba puta bilo je pozitivno s tim da je druga crta bila blijeda
Jutros sam se probudila sa bolovima u donjem dijelu ledja , da bi mi poslije krenula krv i bol u stomaku kao i menstruaciju kada imam. Ne znam sta se desilo

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana daenerys_m, testovi su isključili trudnoću. Vjerojatno je u pitanju hormonski disbalans uzrokovan stresom. Savjetujem da se javite liječniku radi pregleda i terapije kojom će se potaknuti menstruacija.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Emilys, javite se liječniku radi UZV pregleda. Samo na taj način može se vidjeti što se dešava.