Moguce gljivice

Lena730

Postovanje
Imam jedno pitanje.Znaci od sinoc imam svrbez i crvenilo u podrucju genitalija i gust grudicast sirasti bijeli iscjedak i osjecaj peckanja prilikom mokrenja.
Zanima me imam li gljivicnu infekciju? I ako imam kako da se rijesim toga. I moze te li mi savjetovati neke kreme ili nesto.
Unaprijed hvala i pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema opisanom radi se o gljivičnoj upali. Savjetujem neki od vaginalnih antimikotika i kremu: Canesten, Plimycol, Rojazol, Vagisam myko kombi...