kasni mi menstruacija

xajxa18

Ovako, imala sam odnose sa deckom 4,5 dana prije menstruacije, i nisam sigurna dal sam mogla odtati trudna. On nije siguran za jedan put da li je svrsio pola u mene jer je bio izvadio tacno u tom trenutku. Nismo koristili nikakve zastite, imamo odnose normalno, menstruaciju sam uvjek na vrjeme dobivala. Kasni mi evo 9 dana, unazad 2 Jutra mi je bilo slabo, ostalo nemam nikakvi simptoma. Sta li je mogli biti? Da li je moguca trudnoca ? Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da su šanse za trudnoću minimalne. Budući da vam menstruacija kasni uradite test na trudnoću.