Mjesečnica

Ivy280899

Poštovanje!

Pisala sam Vam neki dan,9.1 kad sam ucinila Clear Blue test na prvi jutarnji urin i bio je negativan.Međutim ucinila sam ga 3 dana prije ocekivane mjesecnice jer je pisalo na kutiji da se moze tako uciniti.Rekli ste mi da je test vrlo pouzdan i da u slucaju izostanka mjesecnice ponovno uradim test no dogodio se sljedece.Jučer 10.1 ujutro osjetila sam vrlo laganu bol u donjem dijelu trbuha,na gacicama se nadzirala malena crvena mrlja,nakon toga bolovi su postajali sve jaci i krvarenje se pojacalo,mislim da je to mjesecnica.Boja krvi je ista kao i svaki put kada sam imala mjesecnicu pa i intenzitet,no zanima me je li u redu ako mjesecnica nastupi 2 dana prije nego sam ocekivala(12.1),inace mi je uvijek kasnila od 2-6 dana i koja je razlika između menstrualnog i implantacijskog krvarenja?

Hvala!

Lp.

Ivo Balenović, dr. med.

Implantacijsko krvarenje je puno oskudnije od mjesečnice i traje najviše dva do tri dana.