kasnjenje

ljepoticaaa_5

Postovani,
zadnji odnos sam imala 18 juna,a zadnju menstruaciju 28 maja...imala sam abortus 20 aprila...a danas je 29 i nisam dobila menstruaciju...grudi me bole,bole me jajnici kao da cu svaki trenutak dobiti,ali nista.Bila sam na ginekoloskom pregledu 7 juna i sve je bilo uredu.Pravo sam u strahu zbog kasnjenja menstruacije.Sta vi mislite? Unaprijed hvala

ljepoticaaa_5

a kad popim malkice iznad venerinog brijega,tj.malo jace udubim ruke,cujem kao voda da se sliva .

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, imate znakove nadolazeće menstruacije. Pričekajte menstruaciju kroz koji dan.