da li postoji mogucnost trudnoce

ivanicaa

postovani,
12.06 sam imala urednu mestruaciju , 26.06 se na dnevnom ulosku pojavila mrlja krvi da li to moze biti krvarenje u ranoj trudoci sad. ovog meseca mi se pojavilaa jaka upala i eserihija koli popila sam 2 kutije cefaleksina . sta bi moglo da znavci ovo krvarenje? sad Unapred Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći, već o periovulacijskom krvarenju.

ivanicaa

postovani hvala na odgovoru ako mozete josh da mi razjasnite da li je to problem i da li bih trebala da se javim ginekologu da sada se to nije desavalo

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ne trebate se javiti na pregled.