Koje su sanse da je trudna?

Darmarkus

Ja i moja djevojka imali smo nezasticeni spolni odnos na dan ovulacije. Za vrijeme odnosa nisam dolazio ni blizu ejakulacije. Onda smo prekinuli spolni odnos pa smo presli na oralno, gdje sam njoj i ejakulirao u usta. Zanima me dal postoji sansa da bih zatrudnjela na dan ovulacije samo zbog predejakulata?

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće od predejakulata.

Pomoc3

Poštovani!
Ja i moja djevojka smo imali spolni odnos sa kondomo i svršio sam u njega, poslije smo imali odnos bez kondoma i nisam svršio, dali je moguce da je trud a, hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, pošto ejakulat nije dospio u rodnicu trudnoća nije moguća.

Pomoc3

Poštovani
Dobila je lagano krvarenje a menstruacija joj je tek za 1 tjedan
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.