Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 10944 | Broj poruka: 78396

anonymous

Ivo Balenović, dr. med.

Dom zdravlja KZŽ
Krapina, Mirka Crkvenca 1


Kontraceptivne tablete


Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

Sakiiiii

08.08.2020. 11:45

Postovani,
Pre 6 dana pocela sam da pijem daylette i vec 5 dana osecam glavobolju koja nije jakog intenziteta, ali traje ceo dan. Da li glavobolja moze biti povezana sa tabletama i ako jeste da li bi trebalo da me zabrine?

Ivo Balenović, dr. med.

08.08.2020. 16:05

Poštovana, glavobolja može biti uzrokovana tabletama. Jedini način da se to utvrdi je da prekinete (barem privremeno) s uzimanjem tableta. Savjetujem i pregled neurologa.