krvarenje

Mica123

Spavala sam sa deckom prvi put i nisam mnogo iskrvarila i spavali smo nakon toga sva puta i oba puta sam opet malo krvarila...da li je to normalno?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da je normalno.

Jelenaa145

Imala sam odnose 11. Dana ciklusa bez zaštite, samo jednom i nije ejakulirao u mene ali mi je oko dva dana posle toga pocelo blago krvarenje i traje vec nedelju dana, da li to moze da bude trudnoca i sta jos moze da znaci to krvarenje?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne radi se o trudnoći. Preporučam pregled da se ustanovi uzrok krvarenja. Predugo traje da bi se radilo o kontaktnom ili ovulacijskom krvarenju.