Uputnica

ivy123

Postovani,

ginekologica mi je dala uputnicu, ali je u zurbi nisam dobro razumjela trebam li samo na vadjenje krvi ili i pretragu urina, a kako trenutno imam menstruaciju i ne mogu predati urin, molim Vas da mi pomognete. Na uputnici pise: K-KKS, S-Ureja, S-Kreatinin, U-Urin kompl., S - CRP

Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Uputnica je i za krv i urin.

ivy123

Zahvaljujem na odgovoru!

Moze li se preko tih nalaza urina i krvi vidjeti postoji li problem sa stitnjacom?

Ivo Balenović, dr. med.

Za štitnjaču mora biti posebna uputnica - za biokemijski laboratorij.