Moguća trudnoća

kaca726

Poštovani,

Večeras sam imala dva puta odnos u razmaku od malo vise od pola sata, koristili smo kondom oba puta,
ali je tokom drugog puta u toku odnosa pukao, primetili smo i prekinuli smo odnos.
Molim vas recite mi da li je trudnoća moguća i da li je potrebno popiti escapelle?
Menstruacije su mi redovne.
Poslednje mesntruacije su bile 23.08, 19.09, 15.10.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, šanse za trudnoću su samo teorija, ali za svaki slučaj uzmite tabletu za dan poslije.

kaca726

Samo da se nadovežem, pre drugog puta dečko ga je oprao. Oboje nismo bili preterano spremni,
tokom odnosa par puta mu je pao, vrv je to izazvalo da kondom pukne.
Menstruacije mi traju 7 dana

kaca726

Hvala na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu. Prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

kaca726

Poštovani,

S obzirom da ste rekli da ne postoji mogućnost trudnoće, da li je ipak potrebno da popijem escapelle?

Lara1a

Postovani,
Poslala me doktorica na vadenje lrvj i davanje urina znaci nista posebno niti za hormone niti nista nego obitno vadenje krvi, nadam se da me razumijete. I zanima me moze li po krvi i urinu vidjeti jesam li trudna. Hvala Vam unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Ako je partner oprao spolovilo nema potrebe.

kaca726

Hvala na odgovoru!

Lara1a

Postovani,
Poslala me doktorica na vadenje krvi i davanje urina znaci nista posebno niti za hormone niti nista nego obicno vadenje krvi, nadam se da me razumijete. I zanima me moze li po krvi i urinu vidjeti jesam li trudna. Hvala Vam unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.