Moguca trudnoca

Staffy

Postovani, ciklusi su mi zadnjih godinu dana 29-35 dana. Zadnja mi je kasnila tj. ciklus je bio 49 dana.
Predzadnja M je pocela 6.3 a ova sada 24.4.
Danas sam imala nezasticeni odnos s ejakulacijom na 4 dan ciklusa (inace M traje 6-7 dana).
Da li je moguce zatrudniti u ovoj fazi?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, sada su Vam neplodni dani i mogućnost trudnoće je samo teorija.

martina1806

Poštovani, koristim kontracepcijske pilule 4 mjeseca. Naime, dogodi se da ne popijem u isto vrijeme i u većem razmaku od otprilike 5 sati. Znam koji dan i zaboraviti na nju. Imala sam nezaštićene spolne odnose i nikad ne pazimo...zadnju menstruaciju nisam imala jer sam nastavila sa drugim pakiranjem tableta. Zadnja menstruacija mi je trebala biti 10.04. Unazad tjedan dana imam ružičasti iscjedak i bolove u trbuhu, ali na trenutke...ne konstantne. Grudi su mi osjetljive i natekle te imam čudan osjećaj stalno. Prije dva dana sam napravila test za trudnoću Clearblue, bio je negativan, te sam jučer napravila još jedan...također negativan.

Postoji li mogućnost da je ipak u pitanju trudnoća, ili je to posljedica od preskakanja menstruacije? Ili nešto drugo? Nikada još nisam imala takav iscjedak.

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno se radi o probojnom krvarenju, jer niste radili pauzu. Trudnoću možete isključiti.

Ana445

Postovani,
Menstruacija je jako neredovita, nekad ne dode po cijeli mjesec, nekad vise, nekad dolazi 3 mj za redom ali traje po 15ak dana (ne redoviti datumi), nekad traje samo 3dana, nekad 6/7, nekad obilno krvarenje nekad skroz lagano.
Ovaj mjesec dobila sam menstruaciju 25/26.4. i jos uvijek traje.
Ja i decko smo imali nezasticeni odnos dva puta dana 1.5.
Nisam popila nista sto se tableta tice. (Mislim na plan b, dan poslje itd.)
Bilo bi mi jako drago kada bi mi napisali svoje misljenje i mislite li da je trudnoca moguca?
Lp, Ana

slavica1567

Zdravo znacilo bi mi da mi odgovorite, poslednja menstruacija je poranila 10 dana dosla je 8.04 trajala 6 dana nezasticen odnos sam imala 24.04 nije svrsio u mene ali sam se uplasila da nije izvadio na vreme, za svaki slucaj popila escapelle posle 31 sat od odnosa. Evo ga 03.05 nista od krvarenja,imam strah od trudnoce jer nisam bila sigurna jesu li plodni dani u pitanju, hvala unapred.

slavica1567

Zdravo znacilo bi mi da mi odgovorite, poslednja menstruacija je poranila 10 dana dosla je 8.04 trajala 6 dana nezasticen odnos sam imala 24.04 nije svrsio u mene ali sam se uplasila da nije izvadio na vreme, za svaki slucaj popila escapelle posle 31 sat od odnosa. Evo ga 03.05 nista od krvarenja,imam strah od trudnoce jer nisam bila sigurna jesu li plodni dani u pitanju, hvala unapred.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Ana445, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana slavica, moguće da je tableta odgodila ciklus. Ipak, savjetujem da uradite test.

Ana445

Postovani,
Menstruacija je jako neredovita, nekad ne dode po cijeli mjesec, nekad vise, nekad dolazi 3 mj za redom ali traje po 15ak dana (ne redoviti datumi), nekad traje samo 3dana, nekad 6/7, nekad obilno krvarenje nekad skroz lagano.
Ovaj mjesec dobila sam menstruaciju 25/26.4. i jos uvijek traje.
Ja i decko smo imali nezasticeni odnos dva puta dana 1.5.
Nisam popila nista sto se tableta tice. (Mislim na plan b, dan poslje itd.)
Bilo bi mi jako drago kada bi mi napisali svoje misljenje i mislite li da je trudnoca moguca?
Lp, Ana

slavica1567

Postovani da li su plodni dani bili u pitanju? Izvadio je par sekundi pre ali imam strah, a za test je prerano proslo je 9 dana od odnosa menstruacija treba da dodje 8.05 za 5 dana

Nina.Nina

Poštovani,zadnja menstruacija bila je 15.4. ciklus mi traje između 28-35 dana. Kolika je mogućnost trudnoće ako smo imali nezaštićeni spolni odnos 3.5.? Ejakulacija je bila po vanjskom spolovilu,no kad je svršio još ga je stavio unutra kratko... Kolike su šanse da se desi trudnoća na ovaj način s obzirom da je očito nešto sperme bilo na njegovom spolovilu,a ostatak vani? Hvala na odgovoru. Lp

dandelion55

Poštovani, vec više od godinu dana koristim Yaz pilule. Ciklus mi traje 28 dana, te svaki put mjesečnicu dobijem na zadnjoj bijeloj piluli iz blistera. Ovaj put mi je kasnilo, odnosno taj dan sam primijetila samo smeđi iscjedak, dok je krvarenje počelo sledeći dan odnosno dan za prvu tabletu iz novog blistera. Postoji li mogućnost trudnoće? Pilule pijem redovno, te se nikad ne dešava da ih zaboravim. Sada tokom druge nedelje novog blistera osjecam bol u grudima i donjem dijelu stomaka te mi to stvara zabrinutost i da li je u pitanju rana trudnoća? Hvala puno na odgovoru!

Nina.Nina

Poštovani, molim Vas za odgovor,stoga ponavljam pitanje.Naime, zadnja menstruacija bila je 15.4. ciklus mi traje između 28-35 dana. Kolika je mogućnost trudnoće ako smo imali nezaštićeni spolni odnos 3.5.? Ejakulacija je bila po vanjskom spolovilu,no kad je svršio još ga je stavio unutra kratko... Kolike su šanse da se desi trudnoća na ovaj način s obzirom da je očito nešto sperme bilo na njegovom spolovilu,a ostatak vani? Hvala na odgovoru. Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Nina.Nina, prema navedenome postoji mogućnost trudnoće.

Ramiyiy

Poštovani,
imala sam spontani pobačaj prije tjedan dana. Beta uredno pada, krvarenja i bolova nema. Koliko trebam čekati do sljedećeg spolnog odnosa?
Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pričekajte idući ciklus.