Mogucnost trudnoce

mimi29

Postovani doktore, imala sam zasticene odnose u vrijeme plodnih dana i jedan gdje je bilo kratko bez kondoma ali je ejakulacija bila skroz vani. Ja sam menstruciju dobila 2 dana ranije , gdje je zapocela sa svjetlom crvenom, smedom krvlju. Ja sam sutradan napravila test clearblue za rano utvrdivanje trudnoce (pise na njemu da se moze napraviti i 5 dana prije ocekivane mestruacije), no ja sam ga napravila dan nakon sto je zapocelo krvarenje i test je bio negativan. Krvarenje je trajalo 3 dana jako sa svim bolovima normalnim, cetvrti dan je bilo manje, 5 dan normalno kao na kraju menstruacije. Zanima me jel to normalna menstruacija i jel moguca trudnoca uz menstruaciju i negativan test.
Unaprijed hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radilo se o normalnoj menstruaciji. Trudnoću možete isključiti.