Mogucnost trudnoce

kaca726

Postovani doktore,
09.04 i 11.04. sam imala nezasticen odnos sa partnerom sa ejakulacijom unutra. Menstruacija mi je prosla juce 10.04, i traje 7 dana. Menstruacije bih rekla da dobijam obicno na 27 dana, da li je trudnoca moguca i da li su mi sad krenuli plodni dani, da li je potrebna pilula za dan posle?
Molim Vas za odgovor sto pre.
Poslednje menstruacije su bile:
11.01, 04.02, 07.03, 03.04.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, iako su odnosi bili u vrijeme neplodnih dana (sami kraj), za svaki slučaj uzmite tabletu.

kaca726

Postovani doktore,
Popila sam ezinelle tabletu, malo sam u dilemi , da li je ona isto efiikasna kao escapelle?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, efikasnost je jednaka.

kaca726

Hvala puno na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.