ČVORIĆ NA PREPONI

Mely123

Poštovanje

prije dva tjedna sam napipala čvorić dolje na preponi,nalazi se zmeđu stidnih usana(velikih) i noge(bedra),negdje na sredini.
Nije bio bolan,nakon tjedan dana je nestao.
Evo danas sam ga opet napipala i boli me na dodir.
Prošlo je eventulano dva tjedna odkad je nestao i ponovo se pojavio.
Napominjem također da sam jučer dobila menstruaciju.
Hvala unaprijed!

Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ako je čvorić površinski, crven i bolan radi se o upali (upala korijena dlake, lojne žlijezde). Ako je dublje, pomičan moguće da se radi o otečenom limfnom čvoru. Savjetujem pregled

Mely123

Poštovani,

hvala na odg.
Rekla bih da je čvorić pomičan i onako koža di je on je više tamno ljubičasta,a ne crvena.
U svakom sl hvala na odg.
Javit ću se svojoj ginekolozici..

Ugodan dan Vam želim
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu. LP