Nocni orgazam kod zena

rafaello

Postovani, imam 23 godine i vec 10 mjeseci nisam seksualno aktivna, a maaturbiram cca. jednom u dva mjeseca. Do prije tri godine sam znala masturbirati jednom tjedno, a imala sam i seksualne odnose prilikom kojih nikad nisam dozivljavala orgazam. Ono sto mi se dogada unatrag par mjeseci je da imam orgazme u snu. Nemam erotske snove nego jednostavno sanjam da dozivljavam orgazam i to me probudi pa osjetim osjecaj ugode ali puuno manje nego sta je to kada se zaista masturbira, vlaznost mi ne bude povecana bas niti osjecam pulsiranje u vagini. Taj osjecaj mi se pojavljuje jednom tjedno. S obzirom na to da prije nisam tako nesto dozivljavala a sada da, pocelo me biti strah je li to normalno? Svaku vecer kada idem spavat imam mali grc u zelucu sto ako mi se to dogodi kad zaspim.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za strah. Sve je to normalna pojava.