????

katy

Poštovana,
Jučer navećer sam ipak dobila menstruaciju!
Da li je moguće da je žena trudna i ima menstruaciju? ako je to moguće..kako izgleda menstruacija...kao i obično?ili neke druge boje(tamnija..kao smeđa?)?više kao iscjedak? Molim Vas, možete mi to objasniti!Hvala puno!!!

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Moguće je da se u nekih pacijentica javi krvarenje u vrijeme kada bi trebala menstruirati iako je trudno, no ono u tom slučaju nije istog intenziteta i trajanja. ukolko sumnjate da se kod Vas ne radi o normalnoj menstruaciji, preporuča se učiniti beta hCG koji će definitivno potvriti ili isključiti eventualnu trudnoću.