Obilna menstruacija

Skladna

Postovani dobra vecer.
Htjela bih vam postaviti jedno pitanje. Naime menstruacija mi je kasnila 6 dana i pojavila se uobicajeno, inace imam 5 dana menstruaciju sesti dan zavrsi. Ali sada vece peti dan ide i to preobilno kao nikada dosad nalazi se i po odjeci nikada dosad nije bila tako obilna imala sam tako slaba krvarenja da ih nisam ni primjetila ali ovo sada nemogu opisati pre obilno je nemogu vise ni ne znam sta mi je ciniti bojim se sta je u pitanju i kako to definisati plasim se molim vas za odgovor sto prije.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, savjetujem da se javite liječniku radi pregleda i obrade. Bez toga se ne može znati razlog ovako obilnom krvarenju. Razlozi mogu biti od spontanog pobačaja do hormonske neravnoteže.