Ovulacija spotting

lidija.p.

Molim savjet
32 godine
Zadnje 3 M redovne svakih 30 dana ( 22.6
22.7 22.8)
Spolni aktivna,zaštita prezervativ ,ejakulacija van mene.
Ovaj mjesec sam imala u vrijeme ovulacije spotting blago smeđe boje popraćen svjetlom sukrvicom,nije obilan .
Počeo je 3.9 i trajao do 8.9 imala sam blage grčeve,ali nisam imala sluzav iscjedak kao i inače samo taj spotting.
Možete li mi reći dali su mi to bili plodni dani tj dali se ovulacija desila (premda nisam uočila sluzav iscjedak,samo jedan dan i to vrlo malo pri uriniranju) ,fali će M doći na vrijeme?.I dali je to normalno,prvi puta se susrećem sa time?
Oko1.9 sam imala spolni zaštićen odnos ,ejakulacija van mene,prezervativ čitav.( Dali je možda došlo do meh.oštećenja prilikom do.odnosa)
Trudnoća isključena naravno.
Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenim datumima radilo se o ovulacijskom krvarenju i grčevima koji mogu pratiti ovulaciju. Menstruacija bi trebala doći na vrijeme.

lidija.p.

Hvala lijepa na odgovoru.
LP.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.