PAPA-test

jerry78

Poštovani,
molim Vas da li je ovaj nalaz uredan:

"Zadovoljava za interpretaciju. Nema endocervikalnih cilindričnih stanica. Negativno na intraepitelnu ili invanzivnu leziju. Mikroorganizmi: Bacillus vaginalis.
Reaktivne promjene na stanicama povezane s upalom-slabom. Ponoviti pretagu za 12 mj."

Brine me ovaj dio s upalom. Brisevi negativni, UZV uredan, urinokultura i urin uredan.
Imam nekad bolove nisko u trbuhu, boli na pritisak.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nalaz je uredan.