Persona

Daniela

Molim Vas da mi objasnite što znači "nezrele korijalne resice" nakon spontanog pobačaja, te da mi kažete gdje se može kupiti aparat Persona i da li on zaista može utvrditi ovulaciju jer ne mogu zatrudnjeti iako su svi nalazi uredni.
Zahvaljujem!

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Daniela,
Patohistološki nalaz "nezrele korijalne resice" samo govori da se radilo o pobačaju, a ne objašnjava uzrok pobačaja.
Ako ne ostajete trudni nakon spontanog pobačaja dulje od godinu dana javite se na pregled u Kliniku za ženske bolesti i porode, Petrova 13, Zagreb.