pitanje!

gracia

Molim Vas da mi pomognete, trudna sam 20 tjedana i imam problema s vjetrovima (plinovima), naročito na večer, bez obzira što pojedem, kako to mogu ublažiti ??? Unaprijed hvala.

Prof.dr. Marina Ivanišević

Draga Gracia, teško možete utjecati na ovaj neugodni simptom, ali lagana prehrana samo kuhane hrane će sigurno pomoći. Ukoliko se smijete kretati i fizička aktivnost će smanjiti vjetrove.