podvezivanje jajovoda

miasi

Imam 32 god i 4 djece da li je moguće napraviti podvezivanje i gdje

Miro Šimun Alebić, dr. med.

Poštovana,
obratite se u najbližu bolnicu gdje ćete dobiti sve daljnje potrebne upute.

Bony_tina

Zanima me koji je postupak za podvezivanje jajnika preko hzzo?Ima 42 ,nemam djece niti pobačaja i 100 posto sam sigurna da ne želim djecu.Privatno sam stupila u kontakt sa Podobnikom i kod njih ne treba ništa osim da sam starija od 35.Razumijela sam da se to danas riješava ambulantno i da ne treba ostajati u bolnici.
Ali financijski mi je to preskupo a i ne živim blizu ZG.
Razgovarala sam sa svojim ginekologom ali on ne želi niti čuti o tome.Hormonsku kontracepciju mi više ne žele dati.

Ivo Balenović, dr. med.

Javite se na odjel ginekologije u bolnicu i razgovarajte s liječnikom. Žene iznad 35 godina imaju zakonsko pravo na sterilizaciju.