Pokusati zanijeti

ERIKA

Prije 4 g. imala sam namjerni abortus.Par mjeseci poslije dijagnosticirani su mi polic. jajnici.Zadnjih god. dana pila sam Diane 35.Na zadnjem pregledu receno mi je da nemam polic.jajnike,a UZV nalaz:uzduzni presjek kroz uterus 6.4x 3.5 cm,endometrij 0.8cm,desni ovarij 3.1x2.1 sa fol. 1.7x 2.2 cm,lijevi ovarij 2.3x1.4 cm,nesto deblje strome.Otprilike 3 mj. ne pijem tabletev pokusavajuci zanijeti.Menstrualni ciklusi mi nisu nikad bili redoviti(30-50 dana),u pocetku sam imala hormonske poremecaje uzrokovane strogom dijetom.Molim vas za savjet i misljenje.24 su mi godine.Hvala.

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Erika,

S obzirom su Vaše menstruacije neredovite (30-50 dana), smanjena je mogućnost i zanošenju. Savjet: javite se svom ginekologu.