Policistični i mikrocistični jajnici

Iva

Poštovani,

ginekologica mi je ultrazvukom utvrdila da imam policistične i mikrocistične jajnike. Što to točno znači i da li to može biti uzrok nepolodnosti?

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

Iva

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Iva,
Policistični jajnici mogu biti uzrok neplodnosti. Javite se u Kliniku za ženske bolesti i porode, Petrova 13, Zagreb, gdje će se postovati dijagnoza i preporučiti liječenje.