Pomoc

Tamara95

Jako sam se doktore uplasila, menstruacije mi je prosla prije 3 dana, medjutim sad mi se javio serket sa sukrivicom, kojeg imam samo prilikom brisanja. Imam neobicnu bol u grudima, ali ne na dodir, ponekad mucninu ali ne u takvom obliku. Prije 5 dana radila sam cak test na trudnocu, nisam sa jutarnjim urinom, u toku dana, bio je negativan, citam svasta kao da moze biti izvanmaternicna trudnoca. Imala sam zasticene odnose sa kondomom prije menstruacije sve je bilo u redu sa kondomom. Da imali smo taj peting, jednom je osoba usla bez zastite, odmah je izvadila i svrsila van. Zbog straha sam otisla u apoteci i popila elle one. Inace, menstruacije su mi neredovne, nikad se ne mogu oslonuti na plodne , neplodne dane. Kasne mi stalno, ovaj mjesec mi je kasnilo 5 dana. Prosli 9.. Molim za odgovor. Zbog cjelokupne situacije u mom gradu oko virusa, dom zdravlja ne radi, ima dosta zarazenih doktora

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, navedeni simptomi najvjerojatnije su posljedica uzete tablete. Proći će.

Tamara95

Znaci li to doktore da mogu da iskljucim trudnocu u vidu ? Ili bi trebala uraditi opet test , ali sa juttarnjim urinom.
.

Ivo Balenović, dr. med.

Trudnoću možete isključiti. Ako se želite u to uvjeriti, uradite test

k6elp6ie

Poštovani doktore,
molim Vas za Vaš savjet i mišljenje. Muž i ja radimo na bebi, menstrualni ciklus redovit, traje 28 dana. Zadnja menstruacija je bila 30.06, ovulacija 14.07., u to vrijeme smo imali nezaštićene odnose. Napravila sam test u subotu, rani koji detektira betu od 20, to je bilo 4 dana prije očekivanog početka menstruacije i negativan je. Menstruaciju bi trebala dobiti sutra, inače mi je jako bolna i nekoliko sati prije osjetim grčeve. Ovu noć sam imala krvarenje, puno blaže od menstrualnog, bez ikakvih bolova... bojim se da nije riječ o pobačaju, jer mislim da to svakako menstruacija nije, tj. nikad mi se ne javlja bez boli i puno je svjetlija krv. Molim Vas za mišljenje.
Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možda se radilo o implantaciji. Ponovite test.