Postoji li mogućnost trudnoće?

amorevirginali

Poštovani,
menstruaciju sam imala od 3.8. do 6.8., a nezaštićeni spolni odnos prilikom kojeg je partner ejakulirao je bio 10.8., nakon kojih 12 sati od odnosa sam popila EllaOne pilulu. Nezaštićeni se odnosi nisu ponavljali nakon toga. 5.9. sam dobila menstruaciju koja je bila nešto kraća, ali i inače imam oskudna krvarenja. Također bili su prisutni grčevi. Googlajući sam naletjela na razne simptome poput implantacijskog krvarenja. Zabrinulo me što piše također da simptom trudnoće mogu biti tamniji rubovi bradavica, kakve ja imam.
Jučer (8.9.) sam dobila laganu temperaturu, oko 37,2 no osjećam laganu bol u grlu pa sam zbunjena svim tim. Zanima me, koliko je realno moguće, da sam trudna..
Hvala lijepa i pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Ukoliko se želite uvjeriti uradite test.