Moguća trudnoća

Niki1107

Poštovani,
Zadnje odnose sam imala 13.6. Prilikom cega uopce nije doslo do ejakulacije. Nakon toga imala sam menstruaciju 8.7. I nakon toga 9.8.
Ali, ja sam iz nekog razloga jos uvijek uplasena i vjerojatno sam sama sebe uvjerila u to da sam trudna. Iz dosade sam isla provjeravat trudnocu po tjednima..simptome, i u 14. Tjednu je moguce vidjeti smedju crtu od pupka na dolje, koju ja kod sebe uocavam. Procitala sam i da je ona kod svih vidljiva, samo ne u istoj jacini. Kod mene je vidljiva ali ne jako. Takodjer, trebala sam dobiti menstruaciju jučer (8.9.) Ali nisam,nego vec 2 dana imam smedji sluzavi iscjedak povremeno. Dali je moguce da sam vec sve umislila, jer razbijam glavu glupostima vec 2 tjedna, i da mi se pojavljuju simptomi jer sam sve umislila? Citala sam o umisljenoj trudnoci, pa se nadam da je to.
Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, umišljate. Ukoliko želite sigurnu potvrdu da niste trudni uradite test.