Prvi put

Ejlo

Pozdrav, u velikom sam problemu, imala sam s deckom prvi put no nismo to planirali, slucajno je pukao himen i zapoceto je lagano krvarenje bez boli... on veli da je 100% siguran da nije svrsio, ali unatoc tomu mene je jako strah te me muci ako je moguca trudnoca... meni su neplodni dani (tj, 24.7. bih morala dobiti menstruaciju...) molim vas odgovorite hitno je

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da ne postoji mogućnost trudnoće.