Strah

ivona20

Poštovani doktore,
Nisam imala spolne odnose s deckom, međutim međusobno smo se zadovoljavali. Posljednju menstruaciju imala sam 26.6. Do 1.7
Prije 5 dana, dok smo se zadovoljavali decko je ejakulirao u bokserice, i dodirnuo rukom. Nakon nekoliko minuta ponovno me prstenjacio. Da li postoji mogucnost trudnocee ako je nesto prenio prstima u mene?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost da na taj način dođe do trudnoće.